lessonرایگانWeb hosting emailWeb hosting packagesarabic– arabicWindows 2008 server hostingarabiclessonWindows managed hosting

آموزش ویدئویی زبان عربی با مجموعه RealDevelop Arabic

.

RealDevelop Arabic

.

یادگیری زبان عربی برای اکثر دانش آموزان دشوار بوده و  رقبت کمی به یادگیری دارند همچنین مدرسین برای آموزش به دانش آموزان به دنبال روش های تدریس مفید هستند،مجموعه ای که امروز قصد داریم تا آن را معرفی نمائیم مجموعه ای ارزشمندبرای آموزش زبان عربی به دانش آموزان می باشد، همچنین افرادی که قصد سفر به کشورهای عرب زبان دارند می توانند از این مجموعه استفاده نمایند. مجموعه RealDevelop Arabic از وب سایتی با همین نام منتشر شده است. در این پست کلیپ های ویدیوئی این مجموعه گردآوری شده است که در بردارنده ۲۱ فیلم آموزشی است که با نمایش متن و اجرای صوتی، اصلی ترین مباحث زبان عربی را آموزش می دهد. در این سری از کلیپ ها تصویری، لغات و عبارات زبان عربی با تصاویر به همراه تلفظ صوتی فارسی و عربی آن نمایش داده می شود. زبان رابط این مجموعه، فارسی است و در مجموع بیش از ۱۵۰ دقیقه آموزش تصویری زبان عربی را در بر می گیرد. این مجموعه برای افرادی که قصد یادگیری اولیه و همچنین مرور لغات، عبارات و جملات زبان عربی را دارند، مفید خواهد بود.

.

مجموعه ای از تصاویر:

.

Realdevelop-Arabic6 Realdevelop-Arabic8 Realdevelop-Arabic7

 

برای دانلود بهتر و سریعتر از نرم افزار IDM – Internet Download Manger استفاده نمائید.لینک دانلود این نرم افزار را از اینجا دریافت نمائید.

پس از دانلود فایل Rar، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده، فایل ها را Extract نمایید. (کلیک راست نموده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.)

www.hamyarzaban.ir

.

.

.

.

.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “آموزش ویدئویی زبان عربی با مجموعه RealDevelop Arabic”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

123

نرم افزارهای آموزشی

آموزش تصویری

داستان های کوتاه

اصطلاحات انگلیسی