})(120000);ایمیلWeb hosting site reviewsغیر رسمی نگارشWindows based vpsاستفادهfunction() settimeout(ارزشمند

دانلود کتاب ارزشمند Basic English Usage برای سطح متوسط

.

Basic English Usage

.

کتاب Basic English Usage راهنمای سودمندی از انتشارات آکسفورد برای جلوگیری از مشکلات رایج در استفاده از گرامر انگلیسی می باشد. این کتاب توسط دانش آموزان خارجی که تمایل به دانستن مطالب بیشتر زبان انگلیسی داشتند و کسانی که می خواستند از اشتباهات جلوگیری نمایند نوشته شده است. کتاب Basic English Usage مناسب برای سطح متوسط می باشد، اما افرادی که در سطح پیشرفته زبان هستند هم می توانند نکات مفیدی را از آن بیاموزند. توضیحات کتاب مذکور تا جای ممکن به صورت ساده بیان شده است و یادگیری زبان انگلیسی را لذت بخش می نماید. اکثر اشتباهات رایج در عبارت های انگلیسی همچون قیود، صفات، حروف تعریف، انواع اسم ها و بسیاری از موارد دیگر را توضیح می دهد. همچنین این کتاب ارزشمند انگلیسی بریتانیایی مدرن و استاندارد را توصیف می نماید و مثال هایی درباره صحبت کردن و نگارش ( رسمی و غیر رسمی) را ارائه می دهد. این کتاب بیشتر از توضیح گرامر به آموزش عبارت های انگلیسی و مواردی که به اشتباه در این عبارت ها به کار گرفته می شود را توضیح می دهد.

 

تصاویری از کتاب:

.

basic4 basic1 basic2 basic3

.

برای دانلود بهتر و سریعتر از نرم افزار IDM – Internet Download Manger استفاده نمائید.لینک دانلود این نرم افزار را از اینجا دریافت نمائید.

پس از دانلود فایل Rar، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده، فایل ها را Extract نمایید.

فرمت نرم افزار exe می باشد و با کلیک نمودن روی چند دکمه Next نرم افزار نصب می شود.

www.hamyarzaban.ir

About the Author

Michael Swan is a writer specializing in English language teaching and reference materials. His interests include pedagogic grammar, mother-tongue influence in second language acquisition, and the relationship between applied linguistic theory and classroom language-teaching practice, and he has published a number of articles on these topics. Michael has had extensive experience with adult learners and has worked with teachers in many countries. He is a Visiting Professor at St Mary’s College, University of Surrey.

.

.

.

.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دانلود کتاب ارزشمند Basic English Usage برای سطح متوسط”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

123

نرم افزارهای آموزشی

آموزش تصویری

داستان های کوتاه

اصطلاحات انگلیسی