nonewinrar افزارعلامت‌گذاری موردنیازWeb site hostingWindows 2008 server hostingایمیلهایWindows hosting pleskکارتون

دانلود انیمیشن تقویت زبان اسپانیایی BBC Muzzy Spanish

.

BBC Muzzy Spanish

.

در پست های قبلی نسخه زبان انگلیسی و آلمانی مجموعه ویدیویی Muzzy در وب سایت همیار زبان برای شما علاقه مندان به فراگیری زبان قرار داده شده است. هم اکنون نسخه زبان اسپانیایی آماده گردیده تا شما بتوانید آن را دانلود و مشاهده نمائید.

 مجموعه موتسی برای افرادی که در سطح متوسط و پیشرفته قرار دارند مناسب می باشد؛ در واقع افرادی که تا حدودی با زبان اسپانیایی آشنا هستند می توانند از این مجموعه استفاده نمایند. مجموعه فوق لغات ضروری و اصطلاحات رایج و پرکاربرد زبان اسپانیایی را به نوجوانان و بزرگسالان آموزش خواهد داد. آموزش فایل ویدیویی این مجموعه، بسیار ساده و لذت بخش می باشد که همین امر بسیاری از زبان آموزان را به خود جذب کرده است.

آموزش مجموعه فوق به این صورت می باشد که کلمات را همراه با تصویر و طرز نوشتاری صحیح (املا) آموزش می دهد. همچنین متضاد کلمات را با تکرار و تمرین زیاد آموزش می دهد. علاوه بر تقویت لغات زبان آلمانی، جملات انگلیسی را به صورت پرسشی، منفی و خبری به شما عزیزان آموزش خواهد داد.

روند این انیمیشن به این صورت است که Muzzy از فضا به زمین و سرزمینی به اسم Gondoland با سفینه فضایی خود آمده است. غذای Muzzy، ساعت است!!! او در شهر گرسنه می شود و شروع به خوردن ساعت های مربوط به پارکینگ ماشین ها می شود. مامورین آن را دستگیر می کنند و او را به زندان می اندازند. شاه Gondoland، یک شیر است که به همراه ملکه و دخترش در کاخ زندگی می کنند. موجودی زشت و خبیث به اسم Corvax، به عنوان مشاور می باشد . همچنین آن ها یک باغبان به نام Bob دارند. Bob و Corvax، هر دو دختر شاه را دوست دارند. اما دختر شاه از Corvax متنفر است و Bob را دوست دارد. Corvax ، باعث می شود تا Bob به زندان بیافتد و بدین صورت Muzzy و Bob در زندان با هم آشنا می شوند……

تصاویری از مجموعه :

.

niedziela-23-czerwca-2013-ioreta-181070

muzzy english 3 muzzy english 2 muzzy english11335564184_muzzy-in-gondoland-lesson-2-big-mazzy-hq.mp4_thumbs_2012.04.28_00.55.52

برای دانلود بهتر و سریعتر از نرم افزار IDM – Internet Download Manger استفاده نمائید.لینک دانلود این نرم افزار را از اینجا دریافت نمائید.

پس از دانلود فایل Rar، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده، فایل ها را Extract نمایید.

www.hamyarzaban.ir

.

.
.
.
.
.
.
.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دانلود انیمیشن تقویت زبان اسپانیایی BBC Muzzy Spanish”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

123

نرم افزارهای آموزشی

آموزش تصویری

داستان های کوتاه

اصطلاحات انگلیسی