دانلودafrikaans yourselfafrikaansfromپسورد wwwhamyarzabanirایمیلWindows hosting pleskاستفادهازhide-if-no-js

تبلیغات

123

نرم افزارهای آموزشی

آموزش تصویری

داستان های کوتاه

اصطلاحات انگلیسی

آموزش زبان عبری – Teach Yourself Modern Hebrew

Teach Yourself Modern Hebrew : هم اینک می خواهیم مجموعه ای را معرفی نمائیم که با دارا بودن دو عدد سی دی صوتی و آموزش های آن می توانید زبان عبری را به خوبی بیاموزید. شما با مجموعه Teach Yourself Modern Hebrew درک واضح و روشنی از زبان عبری پیدا خواهید کرد به گونه ای که در مدت زمان کوتاهی می توانید شاهد پیشرفت خود در مهارت های خواندن، نگارش، شنیدن و صحبت کردن از سطح مقدماتی باشید. در هریک از ۲۴ فصل موضوعی این کتاب، مهمترین ساختارهای زبان از طریق مکالمات روزمره آموزش داده خواهد شد، می توانید دستور زبان را به شیوه ای تدریجی و طبیعی از طریق گوش فرا دادن به فایل های صوتی فرا گیرید. یک سری تمرین در سی دی صوتی گنجانده شده است که همراه با متون برایتان بازگو می شود تا شما بتوانید علاوه بر تقویت مهارت صحبت کردن بتوانید مهارت های کلیدی زبان را تقویت نمائید. همچنین شما با این مجموعه می توانید از آخرین تغییرات جامعه عبری زبان آگاه شوید.

Teach Yourself Modern Hebrew دوره آموزشی کاملی برای بهبود سطح دانش شما از مبتدی به متوسط می باشد که امیدواریم شما زبان آموزان بتوانید از آن بهره کافی را ببرید. در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی، تصاویرو لینک دانلود این مجموعه را مشاهده نمائید.


 توضیحات تکمیلی به انگلیسی :

Teach Yourself Modern Hebrew

Complete Modern Hebrew with Two Audio CDs: A Teach Yourself Guide provides you with a clear and comprehensive approach to Hebrew, so you can progress quickly from the basics to understanding, speaking, and writing Hebrew with confidence.

Within each of the 24 thematic chapters, important language structures are introduced through life-like dialogues. You’ll learn grammar in a gradual manner so you won’t be overwhelmed by this tricky subject. Exercises accompany the texts and reinforce learning in listening, speaking, reading, and writing. This program also features current cultural information boxes that reflect recent changes in society. The accompanying audio CDs include audio exercises–performed by native speakers–that reinforce communicative skills.

Features:

  • Lots of instant help with common problems and quick tips for success, based on the author’s many years of experience
  • Tests in the book to keep track of your progress

 

 


لینک دانلود :

download-icon دانلود فایل های صوتی آموزش زبان عبری Teach Yourself Afrikaans

 ۶۱ مگابایت


راهنما :

پسورد : www.hamyarzaban.ir

برای دانلود بهتر و سریعتر از نرم افزار IDM – Internet Download Manger استفاده نمائید.لینک دانلود این نرم افزار را از اینجا دریافت نمائید.

پس از دانلود فایل Rar، با استفاده از نرم افزار Winrar  و پسورد داده شده فایل را از حالت فشرده در آورید.

.

.
.

.

.

.

.

برچسب ها

0 دیدگاه در “آموزش زبان عبری – Teach Yourself Modern Hebrew”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات

Tehran

Mostly Cloudy
رطوبت: 18
وزش باد: 9.66 km/h
27 °C
20 31
21 May 2015
22 33
22 May 2015

اخبار انگلیسی

نرم افزارهای ضروری